Skip Navigation Links12. Bölge Müdürlüğü Anasayfa > Haberler

ESKİ BÖLGE MÜDÜR YARDIMCIMIZ HASAN TERZİOĞLU’NA VEDA YEMEĞİ…

Eylül 11, 2017

Bölge Müdürlüğümüzde 5.5 yıl Bölge Müdürlüğü Yardımcısı olarak görev yapmaktayken 7.Bölge (Adana) Bölge Müdürlüğüne Bölge Müdürü olarak atanan Hasan Terzioğlu için bir ‘veda yemeği’ düzenlendi.Düzenlenen veda yemeğine; Bölge Müdürümüz Ahmet Usta, Bölge Müdür Yardımcımız Cüneyt Aloğlu ile birlikte İl Şube Müdürleri ve personelimiz eşleriyle birlikte katıldı. Yemekte bir konuşma yapan Bölge Müdürümüz Ahmet Usta, Hasan Terzioğlu ile kısa bir süre de olsa çalışmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek “ Bizler de yeni başlangıçlara yer açabilmek, yeni yerler tanıyabilmek ve buralarda görev yapabilmek, sadece kendimize değil başkalarına da bu imkânı verebilmek için veda zamanlarını hüzünle ve aynı zamanda da sevinçle yaşayabilmeliyiz. Bu nedenle güzel bir dostu, çalışma arkadaşımı yeni görevine uğurlarken hem sevinç ve hem de bir burukluğu yaşıyorum. 7. Bölge Müdürlüğüne Bölge Müdürü olarak atanması bizler için bir sevinç ama ayrılık ise bir burukluk oldu. Yeni görevinde başarılı olacağına inanıyorum. Hayırlı olsun.” dedi.

Hasan Terzioğlu; yaklaşık altı yıl çalıştığı ve hizmet verdiği bir kurumdan ayrılmanın ne denli güç olduğunu ifade ederek “Sizler benim için buraya kadar geldiniz beni sevindirdiniz. Çalışma arkadaşlarımızla güzel anılarımız oldu. Ben de insanım, benim de hatalarım olmuş olabilir. Böyle bir günde hepiniz hakkınızı helal edin. Dostluklar bakidir benim için.” dedi. Düzenlenen veda yemeğinde kurum çalışanları tek tek konuşarak Terzioğlu ile beraber geçirilen ve yaşanılan anları anlatırken duygu dolu anlar yaşandı.

Daha sonra, Bölge Müdürümüz Ahmet Usta, Bölge Müdürlüğümüzde vermiş olduğu hizmetler anısına Hasan Terzioğlu’na bir plaket ve hediyelerini verdi.

Biz de Hasan Terzioğlu’na yeni görevinde başarı ve mutluluk diliyoruz.